O NAS

Firma

 

ELEKTRONIKA BŁASZCZYK Alina Błaszczyk

 

istnieje od 2002 roku. Zajmujemy się sprzedażą maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego, a także dostarczaniem oryginalnych części i zamienników do tych maszyn, oraz materiałów eksploatacyjnych. Dzięki rozległym kontaktom handlowym zarówno w kraju, jak i poza jego granicami potrafimy zrealizować najbardziej nietypowe zamówienia, z uwzględnienem indywidualnych potrzeb klientów.

 


Jesteśmy przedstawicielem:

StarVac Systems GmbH 

 

 

PERSONEL
Nasz personel stanowią wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy chętnie służą doradztwem i pomocą techniczną. Oferujemy serwis większości urządzeń stosowanych w przemyśle mięsnym, jak również mlecznym i rybnym. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych maszyn i urządzeń. 
 

ZASIĘG
Dysponujemy dwoma magazynami – po jednym w centralnej i południowej części kraju. Dzięki temu nasza oferta, a co za tym idzie także i usługi zawsze znajdują się w Państwa zasięgu, a my możemy reagować na Państwa potrzeby dynamicznie i sprawnie. Naszymi Klientami są zarówno małe firmy, jak i duże zakłady na terenie całego kraju, a także w Europie Wschodniej.
 

OFERTA
Szeroka oferta naszej firmy pozwala na kompletne wyposażenie Państwa zakładu. Jesteśmy w stanie uruchomić cały proces technologiczny lub kilka różnych procesów technologicznych w Państwa nowym zakładzie. Służymy także profesjonalnym doradztwem. Przy rozbudowie starego lub budowie nowego zakładu oferujemy kompleksową pomoc w doborze i zaintalowaniu nowych i posiadanych już urządzeń. Dokonujemy również uruchomienia maszyn po ich przeniesieniu.
W celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą prosimy Państwa o kontakt:

 

info@elektronika-b.pl